Forum

Tam Versiyon: Amazon Prime
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Amazon Prime ayrıcalıklarına göz atmak ister misin?
Amazon Prime üyeliğin sayesinde BEDAVA ve hızlı kargo avantajından yararlanabilir, Prime Video ile ödüllü dizileri ek ücret ödemeden izleyebilir ve daha pek çok ayrıcalığın keyfini sürebilirsin. Amazon Prime'ın tüm ayrıcalıklarını şimdi keşfet.


Bedava ve Hızlı Kargo
Bedava ve hızlı kargo ayrıcalığı
Amazon Prime ile geçerli ürünlerdeki alışverişlerinde bedava ve hızlı teslimat ayrıcalığını yaşa. Siparişlerin hangi şehirde ne kadar sürede teslim edilir, hemen öğren.


PRIME VIDEO
Popüler filmler, ödüllü diziler
Popüler filmleri ve ödüllü Amazon Originals dizilerini, üyeliğin sayesinde ek ücret ödemeden Prime Video'da Türkçe altyazılı izle. Dilersen televizyondan, tabletten veya mobil cihazlarından çevrim içi izle, dilersen indir istediğin zaman istediğin yerden izle.


SADECE PRIME'A ÖZEL
Özel fırsatları yakala
"Günün Fırsatları" sayfasındaki seçili fırsatları herkesten önce sen yakala. Ayrıca, sadece Prime üyelerine özel indirimlerden ve fırsat günlerinden yararlan.


PRIME GAMING
Bedava oyunlar ve oyun kanalı üyeliği
Prime Gaming ile League of Legends, Teamfight Tactics, Black Desert Mobile gibi oyunlar için içeriklere erişme avantajını yakala. Ayrıca, her ay ücretsiz oyunlara ve Twitch.tv kanalı aboneliğine sahip ol.

 
Prime logolu ürünleri bul[Resim: checkPrime._CB433308199_.png]
Prime özelliğine sahip ürünleri ayırt etmen çok kolay! Alışveriş yaparken ürünlerde Prime logosu olduğuna veya Prime Teslimat adı ile belirtilmiş olduğuna dikkat etmen yeterli. Prime logolu ürünleri sepetine at, alışverişini tamamla ve Prime'ın tadını çıkar.