Konuyu Değerlendir
 • 0 Oy - 0 Ortalama
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Facebook hesabımı kalıcı olarak nasıl silerim?
#1
Hesabımı kalıcı olarak nasıl silerim?
Hesabınızı silmeden önce Facebook'a giriş yaparak ve bilgilerinizin (fotoğraflar ve gönderiler gibi) bir kopyasını ve Oculus'a giriş yapmak için Facebook hesabınızı kullanıyorsanız Oculus bilgilerinizin bir kopyasını indirmeniz yararlı olabilir. Hesabınız silindikten sonra eklediğiniz hiçbir şeyi geri getiremezsiniz.
Hesabınızı kalıcı olarak silmek için:
 1. Ana profilinizden Facebook'un sağ üst tarafındaki [Resim: ?revision=424874742891505&name=Comet-FB-Arrow&density=1] simgesine tıklayın.
 2. Ayarlar ve gizlilik'i seçin ve sonra Ayarlar'a tıklayın.
 3. Sol sütundaki Facebook Bilgilerin'e tıklayın. Yeni Sayfalar deneyiminde bir sayfaya Facebook erişiminiz varsaGizlilik'e ve sonra Facebook Bilgilerin'e tıklayın.
 4. Dondurma ve Silme'ye tıklayın.
 5. Hesabı Sil'i seçin ve sonra Hesabı Silme İşlemine Devam Et'e tıklayın.
 6. Hesabı Sil'e tıklayın, şifrenizi girin ve Devam'a tıklayın.
Hesabımı silme işlemini iptal edebilir miyim?
Hesabınızı silme işlemini başlatmanızın üzerinden henüz 30 gün geçmediyse işlemi iptal edebilirsiniz. 30 günden sonra hesabınız ve tüm bilgileriniz kalıcı olarak silinir, bilgilerinizi geri getiremezsiniz.
Paylaştığınız her şeyin silinmesi, silme işleminin başlamasından itibaren 90 güne kadar sürebilir. Bu bilgiler silinirken, Facebook'u kullanan diğer kişiler bunlara erişemez.
Bilgilerinizin kopyaları 90 günden sonra bir afet, yazılım hatası veya diğer veri kaybı durumlarında kurtarma amacıyla kullandığımız yedek depolama alanında tutulabilir. Bunun yanı sıra, bilgilerinizi yasal konular, koşul ihlalleri veya zarar önleme çalışmaları gibi durumlar için saklayabiliriz. Gizlilik İlkemiz hakkında daha fazla bilgi alın.
Hesabınızı silme işlemini iptal etmek için:
 1. Hesabınızı sildikten sonraki 30 gün içinde Facebook hesabınıza giriş yapın.
 2. Silme İşlemini İptal Et'e tıklayın.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi